Služební vozidlo

Služební vozidlo

Služební vozidlo, které obsahuje nejnovější bezpečnostní prvky pro jeho viditelnost

Domov Na Zámku

Domov Na Zámku

"Jak se chovat a chránit" bylo téma při setkání se seniory v Domově Na Zámku.

Beseda se seniory v DPS

Beseda se seniory v DPS

Beseda se seniory v DPS, zaměřená na bezpečné chování při setkání s podomními a pouličními prodejci.

MŠ Čtyřlístek

MŠ Čtyřlístek

Setkání s našimi nejmenšími spolu s patrony z Domova na zámku.

ZŠ T.G.Masaryka

ZŠ T.G.Masaryka

Základy poskytnutí první pomoci.

Dopravní výchova

Dopravní výchova

Beseda na základní škole Dr. Bedřicha Hrozného, která byla převážně zaměřená na správné přecházení silnice, chůze po chodníku, jízda na…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Stalo se...

Neděle, 28 únor 2021 
05:22:16

Kontakt

Městská policie
Městská policie
Přemyslova 1745/14
Lysá nad Labem, 289 22
telefon: 325 552 065
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Ostatní kontakty


Obsazenost online

TOPlist 

PolicejnĂ­ pouta

     Dne 11.11.2020 v 10.15 hodin bylo hlídkou Městské policie zastaveno v ulici Komenského nákladní vozidlo zn. Peugeot, které jak se následnou kontrolou zjistilo řídil jedenařtyřicetiletý muž z Litomyšle. Na výzvu hlídky k předložení řidičského průkazu řidič odpověděl, že tento předložit nemůže, jelikož ho ztratil. Dotazem do evidence řidičských průkazů bylo zjištěno, že muž mluví pravdu jez z poloviny. Pravda byla, že řidičský průkaz nemůže předložit, ale ne z důvodu jeho ztráty. Řidičský průkaz mu byl zadržen a v současné době má uložen zákaz řízení motorových vozidel. Vzhledem k tomu, že se ve věci jednalo podezření ze spáchání trestného činu „ Maření výkonu úředního rozhodnutí „ byla věc předána OO PČR Milovice.

policejni pouta

     Dne 10.11.2020 ve 20.35 hodin bylo hlídkou Městské policie zastaveno v ulici Sojovická osobní vozidlo zn. Chrysler, které jak bylo následnou kontrolou zjištěno řídil čtyřiatřicetiletý muž z Mladé Boleslavi. Na výzvu hlídky k předložení řidičského oprávnění řidič uvedl, že si řidičský průkaz zapomněl doma. Následným dotazem do evidence řidičů však bylo zjištěno, že řidič má uložen zákaz řízení motorových vozidel a to až do února 2021. Jelikož se ve věci jednalo o podezření z trestného činu „ Maření výkonu úředního rozhodnutí „ byla o věci vyrozuměna hlídka OO PČR Milovice, která se dostavila na místo a věc si převzala k dalším opatřením.

 Drager

    Dne 1.11.2020 v 21.25 hodin bylo hlídkou Městské policie zastaveno na nám. B. Hrozného osobní vozidlo zn. Honda, které řídil třiačtyřicetiletý muž z Mnichova Hradiště. Již po otevření dveří řidičem byl z vozidla cítit závan alkoholu. Následnou provedenou orientační dechovou zkouškou u řidiče, byla zjištěna přítomnost alkoholu v dechu a to ve výši 2,42 promile. Vzhledem k tomu, že se jednalo o podezření ze spáchání trestného činu „ Ohrožení pod vlivem návykové látky „ byl řidič vyzván, aby setrval na místě a o věci vyrozuměna hlídka OO PČR Milovice, která se dostavila na místo a věc si převzala k provedení dalších opatření.

    PolicejnĂ­ pouta

     Dne 25.10.2020 v 17:08 hodin vykonávala hlídka Městské policie hlídkovou činnost v ulici Komenského, kdy v uvedenou dobu projelo kolem hlídky dodávkové vozidlo zn. Opel, které řídil sedmatřicetiletý, z minulosti již hlídce známý muž z Lysé nad Labem , který má uložen trest zákaz řízení motorových vozidel. Z tohoto důvodu bylo vozidlo hlídkou následně zastaveno v ulici Na Písku, u řidiče prostřednictvím evidence ověřeno, že má platnou blokaci řidičského průkazu, čímž si vysloužil podezření ze spáchání trestného činu „ Maření výkonu úředního rozhodnutí „. Z tohoto důvodu byla vyrozuměna hlídka OO PČR Milovice, která si věc následně na místě převzala k dalším opatřením.

Drager

     Dne 24.10.2020 v 23.43 hodin bylo hlídkou Městské policie zastaveno na nám. B. Hrozného osobní vozidlo zn. Renault, kdy následnou orientační dechovou zkouškou u pětatřicetileté řidičky z Lysé nad Labem bylo zjištěno, že řídí pod vlivem alkoholu. Dechová zkouška ukázala přítomnost alkoholu v dechu ve výši 1,43 promile. Vzhledem k tomu, že se ve věci jednalo o podezření ze spáchání trestného činu „Ohrožení pod vlivem návykové látky„ byla řidička vyzvána, aby setrvala na místě a o věci vyrozuměna hlídka OO PČR Milovice, která si následně věc převzala k provedení dalších opatření.

46095 2

nalezen dne   : 21.11.2020

místo nálezu  :  Lysá n/L, ul. Družstevní

46094 1

odchyceno dne  : 21.11.2020

místo odchytu    : Lysá n/L, ul. Poděbradova

Drager

 

     Dne 6.10.2020 ve 23.30 hodin zastavila hlídka Městské policie v ulici Družstevní osobní vozidlo zn. Opel Astra, které řídil čtyřiatřicetiletý muž Ukrajinské národnosti zdržující se v současné době v obci Stratov. Následnou orientační dechovou zkouškou bylo zjištěno, že řidič se před jízdou posilnil alkoholem, kdy výsledek dechové zkoušky byl ve výši jednoho promile. Na místo byla přivolána hlídka OO PČR Milovice, která si věc převzala k dalším opatřením.

 

    

      policejni pouta

     Dne 4.10.2020 v 11.00 hodin oznámil na služebnu Městské policie muž z Bruntálu, že před stánkem s občerstvením poblíž nádraží ČD v ulici Masarykova byl požádán neznámým mužem o zapůjčení mobilního telefonu z důvodu, že na svém telefonu nemá kredit. Po zapůjčení se neznámý muž  i s telefonem rozběhl k nádraží ČD, kde se oznamovateli ztratil. Stálou službou Městské policie byl dle uvedeného popisu podezřelý spatřen prostřednictvím městského kamerového systému dvě hodiny od oznámení v prostoru stánku s občerstvením, kde ke krádeži došlo. Hlídkou vyslanou na místo byl muž z Bystřice ve věku šestapadesáti let ztotožněn a jelikož se ve věci jednalo o podezření ze spáchání trestného činu, kdy cena telefonu dosáhla částky 12.000,- Kč, byl předán hlídce OO PČR Milovice k dalším opatřením.

Inked45733 11 LI

     Dne 2.10.2020 ve 21.00 hodin vyjížděla hlídka Městské policie na základě telefonického oznámení do ulice Čapkova, kde měl neznámý muž znečišťovat veřejné prostranství tím, že převracel odpadkové koše a odpadky rozhazoval před budovou nádraží ČD. Hlídka na místě ztotožnila pětadvacetiletého muže z Lysé nad Labem, který se k tomuto doznal. Následně byla věc s pachatelem vyřešena uložením pokuty příkazem na místě a to v horní části možné sazby a místo také pachatelem uklizeno.

Strana 1 z 7