Středa, 28 říjen 2020 
06:39:27

Obsazenost online

Náš tým

TOPlist 

Svodka událostí

Svodka událostí

Drager

 

     Dne 6.10.2020 ve 23.30 hodin zastavila hlídka Městské policie v ulici Družstevní osobní vozidlo zn. Opel Astra, které řídil čtyřiatřicetiletý muž Ukrajinské národnosti zdržující se v současné době v obci Stratov. Následnou orientační dechovou zkouškou bylo zjištěno, že řidič se před jízdou posilnil alkoholem, kdy výsledek dechové zkoušky byl ve výši jednoho promile. Na místo byla přivolána hlídka OO PČR Milovice, která si věc převzala k dalším opatřením.

 

    

      policejni pouta

     Dne 4.10.2020 v 11.00 hodin oznámil na služebnu Městské policie muž z Bruntálu, že před stánkem s občerstvením poblíž nádraží ČD v ulici Masarykova byl požádán neznámým mužem o zapůjčení mobilního telefonu z důvodu, že na svém telefonu nemá kredit. Po zapůjčení se neznámý muž  i s telefonem rozběhl k nádraží ČD, kde se oznamovateli ztratil. Stálou službou Městské policie byl dle uvedeného popisu podezřelý spatřen prostřednictvím městského kamerového systému dvě hodiny od oznámení v prostoru stánku s občerstvením, kde ke krádeži došlo. Hlídkou vyslanou na místo byl muž z Bystřice ve věku šestapadesáti let ztotožněn a jelikož se ve věci jednalo o podezření ze spáchání trestného činu, kdy cena telefonu dosáhla částky 12.000,- Kč, byl předán hlídce OO PČR Milovice k dalším opatřením.

Inked45733 11 LI

     Dne 2.10.2020 ve 21.00 hodin vyjížděla hlídka Městské policie na základě telefonického oznámení do ulice Čapkova, kde měl neznámý muž znečišťovat veřejné prostranství tím, že převracel odpadkové koše a odpadky rozhazoval před budovou nádraží ČD. Hlídka na místě ztotožnila pětadvacetiletého muže z Lysé nad Labem, který se k tomuto doznal. Následně byla věc s pachatelem vyřešena uložením pokuty příkazem na místě a to v horní části možné sazby a místo také pachatelem uklizeno.

    43791 21

      Dne 30.8.2020 v ranních hodinách byli hlídkou Městské policie přistiženi při ničení dřevěné podpory růstu stromů v ulici Sokolovská v Lysé nad Labem tři jednadvacetiletí  mladíci z Lysé nad Labem. Vzhledem k tomu, že škoda nepřesáhla hranici pro trestný čin, byla věc hlídkou na místě vyřešena uložením blokové pokuty. Poškozenou podporu mladíci následně opravili na své náklady.

 

   DH912OZS

  Dne 16.9.2020 v ranních hodinách oznámila obyvatelka bytového domu v ulici Okružní, že z jednoho bytu je slyšet ženský hlas volající o pomoc. Na místo se ihned dostavila hlídka Městské policie společně s SDH Lysá nad Labem, kdy bylo zjištěno, že volající žena v uzamčeném bytě upadla a nemůže vstát. Z tohoto důvodu byl hasiči byt otevřen a zraněné ženě  poskytnuta první pomoc a přivolána lékařská pomoc. Následně provedena asistence při snesení ženy do vozidla RZS.

     43764 71

     Během měsíce září vyjížděla hlídka Městské policie k několika případům dopravních nehod. Ve většině případů se jednalo naštěstí  " pouze " o škodu na vozidlech, kdy hlídka  prováděla zajištění místa dopravní nehody, asistenci složkám  IZS a usměrňování provozu. V jednom případě došlo k lehčímu zranění řidičky, která byla převezena na ošetření vozidlem RZS. 

43837 11       44063 41    44092 21

pouta

     Dne 22.6.2020 v 04.36 hodin bylo hlídkou Městské policie v ulici ČSA zastaveno osobní vozidlo zn. Škoda Fabia.

     Jako řidič vozidla byl zjištěn dvaatřicetiletý muž z Harrachova, který na následnou výzvu nepředložil řidičský průkaz. Proč tak neučinil, zjistila hlídka následně, kdy provedeným dotazem do evidence řidičů bylo zjištěno, že má vysloven zákaz řízení motorových vozidel do roku 2021. Jelikož se jednalo o podezření ze spáchání trestného činu, byla o věci vyrozuměna hlídka OO PČR Milovice, která si věc převzala k dalším opatřením.

drogy

     Dne 17.6.2020 v 01.45 hodin bylo hlídkou Městské policie zastaveno v ulici ČSA osobní vozidlo zn. Opel Astra, které řídil sedmadvacetiletý muž z Kostelce nad Labem.

     Provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní, ovšem následným dotazem na  řidiče v evidenci řidičů bylo zjištěno, že má vysloven zákaz řízení motorových vozidel do roku 2021 a ani provedený test na přítomnost omamné látky nedopadl dobře, jelikož výsledek byl pozitivní a to na látku Amfetamin. O celé věci byla vyrozuměna hlídka OO PČR Milovice, která si řidiče na místě převzala k provedení dalších opatření.

pouta

     Dne 16.6.2020 ve 20.12 hodin přijala stálá služba Městské policie telefonické oznámení od majitele domu v ulici Okrsek o neoprávněném vniknutí cizí osoby na pozemek domu.

     Na místo se dostavila hlídka Městské policie, která zjistila, že šestatřicetiletý muž z Prahy nezjištěným způsobem odstranil petlici na vstupních vratech na pozemek domu, vnikl na pozemek a započal zcizovat různé věci a předměty z nemovitosti, které si ukládal do přistaveného vozidla, kterým na místo přijel. Muž byl hlídkou zajištěn a následně předán hlídce OO PČR Milovice k dalším opatřením.

     pouta

     Dne 27.5.2020 ve 22.40 hodin přijala stálá služba Městské policie telefonické oznámení, že v  ul. Jedličkova u benzinové čerpací stanice se nachází skupina osob, kdy jedna z těchto osob maluje na sloup veřejného osvětlení.

      Hlídka Městské policie, která byla vyslána na místo zjistila, že sedmnáctiletý mladík z Milovic pomaloval fialovou barvou sloup veřejného osvětlení a dvířka rozvaděče. Následně se doznal i k tomu, že se stejného skutku dopustil již asi před dvěma měsíci, kdy pomaloval nadjezd v ulici Jedličkova a odpadkové koše po Lysé nad Labem. Vzhledem k tomu, že se ve věci jednalo o podezření ze spáchání trestného činu, byla věc oznámena a následně předána k dalším opatřením hlídce OO PČR Milovice.

40489 11     40489 21   40489 31

Strana 1 z 70